01 жовтня 2018, 13:53

У Канаді укладено договір щодо компаній, діяльність яких впливає на зміни клімату

ПАБУ

Асоціація сертифікованих професійних бухгалтерів Канади уклала договір з Міністерством природних ресурсів Канади щодо фінансування проекту, спрямованого на підтримку компаній, діяльність яких впливає на зміни клімату.

Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Формат інтегрованої звітності стає дедалі поширенішим".

Проектом передбачається показати компаніям кліматичні зміни, до яких призводить їх діяльність, та допомогти розробити дієвий механізм протидії таким змінам шляхом проведення спеціального навчання.

Президент Асоціації сертифікованих професійних бухгалтерів Канади Джой Томас (Joy Thomas) заявила: "Зміни клімату мають величезний вплив на бізнес-середовище, економіку та соціальне життя, тому усвідомлення ризиків та можливостей, що створюються змінами клімату, - стратегічний пріоритет нашої асоціації. Проект, на який були виділені кошти нашої асоціації та Міністерства природних ресурсів Канади, дозволить розробити відповідний алгоритм дій для бізнесу, діяльність якого призводить до кліматичних змін, та програми підготовки з метою забезпечення прозорої фінансової звітності, надійної практики ведення бізнесу та сталого економічного розвитку".

Міністр природних ресурсів Канади Амарджит Сохі (Amarjeet Sohi) додав: "Діяльність Асоціації сертифікованих професійних бухгалтерів має на меті надати керівництву та організаціям інформацію та розвинути навики, необхідні для забезпечення більш повного врахування ризиків, які виникають у зв’язку зі зміною клімату, та проведення заходів, які б допомогли пристосуватися до таких змін".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати