12 січня 2018, 11:49

У ДФС розповіли про стратегічні ініціативи розвитку

Прес-служба ДФС

У Державній фіскальній службі України розпочала роботу місія Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS) та експерти Європейського Союзу, які мають визначити потреби ДФС у сфері інформаційних технологій.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Так, мова йде про дослідження стану розвитку IT у ДФС, аналіз ситуації щодо закупівель телекомунікаційних рішень, інфраструктури та обладнання для підтримки функціонування технологій IoT поряд з обміном інформацією між службою, Мінфіном та Держказначейством.

"Значна частина Стратегічних ініціатив розвитку ДФС до 2020 року присвячена саме сфері ІТ. Враховуючи це, допомога міжнародних експертів у цьому напрямі є дуже важливою та корисною, адже завдяки таким місіям ми отримуємо не лише міжнародний досвід та технічну допомогу, але й визначений план реформування і співпраці у цьому напрямі", - розповів в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

За його словами, у 2018 році зусилля будуть сконцентровані на завершенні розпочатих у 2017 році проектів. Також у ДФС працюватимуть над забезпеченням повноцінної роботи Електронного кабінету платника, впровадженням механізму електронних перевірок, автоматизованих систем управління персоналом та аналізу корупційних ризиків, запуском у повному обсязі автоматизованої системи управління документами, а також удосконаленням сервісу щодо аналізу ризиків та онлайн-моніторингу процесів на пунктах пропуску.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати