Популярні матеріали

11 жовтня 2017, 18:34

Суддю Святошинського районного суду відсторонено від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

ВРП розглянула подання Третьої Дисциплінарної палати ВРП про тимчасове відсторонення судді Святошинського районного суду міста Києва Петренко Наталії Олексіївни від здійснення правосуддя на шість місяців з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Вказано, що підставою притягнення судді Святошинського районного суду міста Києва Петренко Н.О. до дисциплінарної відповідальності стали встановлені Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя факти, які свідчать про те, що при розгляді клопотання про застосування до громадянина Н., підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 294 Кримінального кодексу України, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також справ про притягнення до адміністративної відповідальності осіб, обвинувачених у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України" допустила у зв’язку з очевидною недбалістю порушення прав людини і основоположних свобод і поведінку, яка порочить звання судді та підриває авторитет правосуддя, що, відповідно до пунктів 3 та 4 ч. 1 ст. 106 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", є підставою для притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

Вища рада правосуддя ухвалила подання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя задовольнити; тимчасово, строком на шість місяців, відсторонити суддю Святошинського районного суду міста Києва Петренко Наталію Олексіївну від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді; доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Святошинського районного суду міста Києва Петренко Наталією Олексіївною підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження нею здатності здійснювати правосуддя у відповідному суді.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати