11 липня 2018, 14:59

Суддя зобов’язала СБУ завершити справу YouControl

YouControl

11 липня, суддя Шевченківського районного суду м. Києва Марина Антонюк оголосила ухвалу, якою зобов’язала слідчого ГУ СБУ Сергія Семишкура протягом двох місяців закінчити досудове розслідування кримінального провадження, до якого залучено компанію YouControl.

З 27 червня суд розглядав клопотання адвокатів про встановлення процесуальних строків досудового розслідування, котре проводять слідчі ГУ СБУ у кримінальному провадженні, де задіяна компанія YouControl. Адвокати вимагали встановити строки завершення досудового розслідування (і прийняти відповідне рішення) протягом 30 днів з дня постановлення ухвали суду.

Як зазначають в YouControl, судді для прийняття рішення потрібно було ознайомитись із матеріалами справи. Адже саме вони мали бути головним доказом сторони обвинувачення. Тож вона офіційно зобов’язала слідчого Сергія Семишкура надати їх для обґрунтування своєї правової позиції (про що вже неодноразово клопотали адвокати компанії і двічі повідомляв суд). Проте, надані слідчим 13 сторінок давно відомих матеріалів провадження за 2107 рік (лише задля формального виконання ухвали суду), не переконали суддю в тому, що продовження розслідування потребуватиме набагато більше часу, аніж зазначено в клопотанні адвокатів, зазначають у YouControl.

«Встановити слідчому ГУ СБУ строк на проведення процесуальних дій, необхідних для закінчення досудового розслідування, який не може перевищувати двох місяців», ‒ таке рішення винесла суддя Шевченківського районного суду м. Києва Марина Антонюк за результатами розгляду справи.

«Вважаю, що суд ухвалив абсолютно законне і обґрунтоване рішення. Воно враховує передбачену законом гарантію YouControl, права чи законні інтереси якої обмежуються під час цього досудового розслідування, на закінчення розслідування в строк, об'єктивно необхідний для повного виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень в цьому кримінальному провадженні», ‒ коментує ситуацію Данило Глоба, заступник директора з правових питань, адвокат.

YouControl повідомляє: «З часу реєстрації кримінального провадження минуло майже 2 роки. Оголошену в кінці грудня минулого року підозру засновнику компанії С. Мільману ГПУ закрила ще у лютому. Жодній особі підозра щодо злочинів, розслідуваних в межах цього провадження, не оголошена. При цьому, стороною слідства безпідставно не повертається майно компанії та її працівників, вилучене під час обшуків у березні 2017 року».

З рішенням суду можна ознайомитись за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати