23 жовтня 2018, 17:48

Суд стягнув компенсацію у розмірі 104 000 грн за неправомірне використання музичних творів

Судова влада України

У вересні 2018 р. Господарський суд Одеської області ухвалив низку рішень про стягнення компенсації за порушення майнових авторських прав. Загальна сума штрафу складала 104 000 грн.

Про це повідомляє прес-служба суду, зазначає Судова влада України.

Читайте також: "У КГС ВС відбудеться зустріч із учасниками ринку авторських і суміжних прав".

Як зазначається, позовні вимоги були заявлені приватною організацією "Організація колективного управління авторськими та суміжними правами" (ОКУАСП) в інтересах ТОВ "Ворнер Мьюзик Україна", приватного підприємства "Світова музика", ТОВ "Бест Мьюзик".

Так, представниками ОКУАСП було зафіксовано неправомірне використання у закладах громадського харчування ("Casa Italia", "Белла Італія", "Capital - Pizza Grill House") наступних музичних творів:

  • "МАМА" (виконавець - Jonas Blue Feat. William Singe);
  • "You Do not Know Me" (виконавець - Jax Jones Feat. RAYE);
  • "Wrecking Ball" (виконавець - Miley Cyrus);
  • "Fast Car" (виконавець - Jonas Blue Feat. Dakota);
  • "Кружит" (виконавець - MONATIK);
  • "Булочка" (виконавець - СолоХа).

Відповідно до ст. 443 Цивільного кодексу України, використання твору здійснюється лише за згодою автора, крім випадків правомірного використання твору без такої згоди, встановлених цим Кодексом та іншим законом.

Згідно з п.4 ч.1 ст. 12 Закону України "Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав", однією з основних функцій організації колективного управління авторськими та суміжними правами є звернення до суду від імені правовласників за захистом їхніх майнових (авторських) прав.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати