26 травня 2015, 10:57

Суд сьогодні допитуватиме потерпілих у справі Попова

Укрінформ

У вівторок на засіданні щодо розгляду кримінального провадження проти колишнього голови КМДА Олександра Попова Шевченківський районний суд Києва  планує розпочати допит потерпілих.

Як розповіла прес-секретар Попова Алла Козакова, засідання планується провести з 10:00 до 13:00. Для цього буде складено перелік і графік допиту потерпілих, повідомляє Укрінформ.

Проте, за її словами, близько 20 потерпілих не зможуть допитати, тому що у Генпрокуратури відсутній із ними зв'язок. У прокуратурі пояснюють це тим, що в них немає ні адреси, ні номерів телефонів цих потерпілих.

Нагадаємо, Попову інкримінують пособництво працівникам органів внутрішніх справ, які 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в Києві жорстоко побили 84 активістів.

Його звинувачують у кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 28, ст. 340 (незаконне перешкоджання проведенню зборів та мітингів, вчинених за попередньою змовою групою осіб), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 365 (пособництво у перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Загальна сума цивільних позовів потерпілих, що надійшли до суду, становить майже 23 мільйони гривень. Раніше Попов заявляв, що в разі визнання його винним сплачувати позовну суму не буде.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати