07 грудня 2017, 11:36

Створено Державну службу якості освіти України

Прес-служба Міністерства освіти і науки України

Створено орган, що відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, – Державну службу якості освіти України (ДСЯО).

Відповідне рішення ухвалено 6 грудня 2017 року під час засідання Уряду.

Нова структура засновується на базі Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

Читайте також: До 2020 року в Україні буде створено понад 96 тис додаткових місць у дитсадках

Законом «Про освіту» передбачено, що єдиним плановим заходом державного нагляду (контролю) щодо шкіл буде інституційний аудит. Він має проводитися раз на десять років працівниками територіальних органів Державної служби якості освіти. Його  мета – оцінити якість освітньої діяльності закладу освіти, виробити рекомендації щодо її підвищення та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також привести освітній та управлінський процеси у відповідність до вимог законодавства та ліцензійних умов.

Прийнята Урядом постанова зобов’язує Міністерство освіти і науки подати КМУ впродовж 2 місяців проект Положення про Державну службу якості освіти, а також пропозиції щодо її розміщення.

0
0

Останні коментарі

ПЕРЕЗАГРУЗКА: все дуже прозоро, як ДІНЗ під керівництвом Гурака кришувало корупцію (http://remterem.ucoz.ru/.../diskriminacijni_i.../0-24 ), так і Державної служби якості освіти під його ж керівництвом, буде кришувати пограбунок держави в особливо крупних розмірах. Я звинувачую Голову ДІНЗ Гурака Р.В., начальника управління контролю у сфері вищої освіти Телячого Ю.В., Заступника начальника управління - начальника відділу вищих навчальних закладів за першим та другим рівнем вищої освіти Вітранюк Н.О., весь склад комісії ДІНЗ з непланової перевірки НТУУ КПІ, виконавця Дудкова Я.П. в злочинних домовленностях з керівництвом НТУУ КПІ, посібництві в дискримінації щодо Шевели І.Ю., у прикритті корупційних зловживань НТУУ КПІ, невиконанні своїх посадових обов'язків і те, що вони, мабуть на благодійній основі (доказів щодо отримання ними хабаря від доц. Ковалюк Т.В. в мене немає) дивним чином не помітили порушення конституційних прав і свобод Шевели І.Ю. В суді розглядається питання щодо внесення відомостей про кримінальний корупційний злочин до ЄРДР, а тоді ніякі Ваші злочинні домовленості, підтасовки і підфабулення не допоможуть організованному злочинному угрупуванню "доценту Ковалюк & company" уникнути заслуженої відповідальності.

Додати коментар

Відмінити Опублікувати