20 березня 2019, 18:27

США вдосконалює процедуру колегіального ухвалення рішень щодо ведення обліку

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Національна асоціація рад штатів з бухгалтерської звітності запропонувала внести зміни до Типових норм Єдиного акта про бухгалтерську звітність (Uniform Accountancy Act, UAA), що стосуються процедури колегіального ухвалення рішень спеціально вповноваженими комітетами від кожного штату.

Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "ЄС додав 15 країн до "чорного" списку податкових гаваней".

UAA - це документ, що має рекомендаційний характер, розроблений для забезпечення впровадження передової практики під час процесу прийняття законодавчих актів, які стосуються бухгалтерської справи. Як зазначається, здійснюючи перегляд положень цього документа, його прихильники в кожному штаті докладають усіх зусиль, аби домогтися зміни законів і постанов штату відповідно до стандартів UAA та забезпечити задоволення інтересів громадськості й бухгалтерів.

Наразі пропонуються такі зміни до Типових норм Єдиного акта про бухгалтерську звітність:

  • AICPA та CPA визнати професійними організаціями-спонсорами;
  • затвердити інструкцію про вибір членів колегіального комітету;
  • уточнити вимоги, які фірмам потрібно буде виконати до певної дати, аби долучитися до складу колегіального огляду ради штату з бухгалтерської звітності;
  • конкретизувати документи, що стосуються колегіального огляду, який повинен надаватися фірмами раді штату з бухгалтерської звітності в зазначений час.

Нагадаємо, передача аудиторських процедур на аутсорсинг може погіршити якість аудиту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати