Популярні матеріали

10 серпня 2018, 12:31

США створять космічні війська до 2020 року

Польське Радіо

Віце-президент Майк Пенс анонсував створення шостого формування Збройних сил США. Так, до 2020 року ними стануть космічні сили.

Читайте також: «Кібербезпека: чому не вчать на юридичному факультеті».

На переконання віце-президента США, створення космічних сил є необхідним, оскільки суперники Сполучених Штатів ведуть щораз агресивніші дії у космічному просторі. «Космос фундаментально змінився. Колись він був спокійним місцем без суперництва. Нині він переповнений та антагоністичний. Інші країни намагаються підірвати позицію Сполучених Штатів у космосі як ніколи раніше», – сказав Майк Пенс.

Рішення про створення космічних військ має затвердити Конгрес. Пенс закликав американський парламент прийняти додатковий бюджет на найближчі п’ять років у розмірі 8 млрд доларів, що довзолить створити нове формування.

Водночас, колишній астронавт та капітан Військово-морського флоту США Марк Келлі сказав у четвер, що створення окремих сил, покликаних вести боротьбу в космосі – це непотрібне марнотратство, бо якщо такі сили навіть і потрібні, то їхню оборонну функцію вже виконує авіація.

За інформацією Польського Радіо.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати