15 квітня 2019, 12:10

SPENSERS ST продовжить роботу під двома різними брендами

SPENSERS ST

Партнери SPENSERS ST прийняли рішення про продовження роботи під брендами SPENSERS і S.T.Partners. Частина команди SPENSERS ST, яка увійшла в об'єднану фірму з Spenser & Kauffman, продовжить роботу під брендом SPENSERS на чолі з керуючим партнером Валентином Загарія, в той час коли частина команди, що представляє S.T.Partners, продовжить роботу під однойменним брендом на чолі з партнерами Сергієм Тюріним і Світланою Трофимчук.

Валентин Загарія так прокоментував цю подію: «Це був безцінний досвід взаємного співробітництва, і я вдячний колегам за цей досвід. Ми прекрасно взаємодоповнюємо один одного, проте все ж вирішили, що надалі кожній команді краще розвиватися, фокусуючись на її основних ключових практиках, зокрема (для нас), такі як Corporate і M&A, Banking Finance, Private Client, Asset Tracing і Forensic, Taxation і Dispute Resolution".

У свою чергу Сергій Тюрін і Світлана Трофимчук відзначили: «Ми вдячні колегам за цікавий і вкрай корисний досвід взаємодії. Період переговорів про злиття і час реальної роботи в об'єднаній команді - це неймовірно цінний багаж знань, досвіду і нових ідей, які ми згенерували за цей час. Однак ми вирішили, що кожному з колективів краще продовжити свою роботу автономно. S.T.Partners, як команда судових юристів, продовжить акцентувати свою увагу на вирішенні спорів у комерційній сфері, захисту бізнесу, кримінальній практиці, а також роботі в інтересах приватних клієнтів у сфері сімейного та спадкового права».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати