Популярні матеріали

23 березня 2018, 18:36

Spenser & Kauffmann захистила інтереси великого оператора оптової торгівлі

Spenser & Kauffmann

Великий оператор оптової торгівлі успішно оскаржив рішення про відмову в наданні бюджетного відшкодування ПДВ.

Spenser & Kauffmann захистила інтереси великого оператора оптової торгівлі ПрАТ «Торговий Альянс» в спорі про надання бюджетного відшкодування ПДВ на суму 6 000 000 грн. 

Проект включав оскарження рішення Офісу великих платників податків ДФС про відмову в наданні бюджетного відшкодування ПДВ в Окружному адміністративному суді міста Києва.

Задачі команди Spenser & Kauffmann складалися з розробки правової позиції та стратегії захисту Клієнта, представництва платника податків у суді, консультування з питань подальшого виконання рішення. Spenser & Kauffmann також представила інтереси Клієнта в суді апеляційної інстанції.

До команда Spenser & Kauffmann входили партнер практики судового процесу та вирішення спорів Сергій Пушко та юрист Даніель Парсаі.

"Спори про надання бюджетного відшкодування ПДВ є однією з найбільш трендових категорій податкових спорів в Україні, поступаючись, хіба що, так званим спорам про  реальність господарських операцій", - коментує Сергій Пушко.

Spenser & Kauffmann має більше ніж 10-річний досвід представництва інтересів бізнесу в спорах, у тому числі з контролюючими органами. Лише у 2017 році команда фірми представляла інтереси клієнтів в більше ніж 50 судових спорах, загальна сума позовних вимог клієнтів склала 307,9 млн. доларів США.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Останні коментарі

кредиту! кредиту! кредиту!Ви шукаєте авторитетних і акредитованих приватних кредитна установа, яка надає кредити для житті можливість.Ми пропонуємо всі види кредитів в дуже швидко і легкий шлях, персональні кредити, автокредити, іпотечні кредити, студентські позики, Бізнес-кредити, інвестиційні кредити, консолідації заборгованості та багато іншого.Ви відмовився, банків та інших фінансових установ?Вам потрібен кредит консолідації або іпотечний кредит? Не виглядати більше ми зібралися тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми у минуле.Ми кредитувати коштів приватних осіб і компаній, що потребують фінансової допомоги в розмірі 2%.Немає номер соціального страхування, необхідних і ні перевірка кредиту потрібно, 100% гарантована.Я хочу повідомити вам, що ми допомагаємо надійний і підтримку, і ми будемо раді запропонувати вам кредит за допомогою цієї середовища.Тоді пошліть нам електронною поштою: подати заяву на кредит (mariannelson2012@gmail.com)

Додати коментар

Відмінити Опублікувати