22 січня 2018, 11:27

Spenser & Kauffmann анонсує освітній соціальний проект

Spenser & Kauffmann

Spenser & Kauffmann інвестує у розвиток юридичного ринку та правового суспільства через розвиток юридичної освіти. Найактуальнішою проблемою сьогодні є прогалини між навчальною програмою юридичних факультетів та вимогами сучасного роботодавця.

Spenser & Kauffmann розробила багатовимірний соціально-освітній проект, спрямований на розвиток талановитого студентства, українського бізнесу та правової системи держави.

Цілі проекту

Spenser & Kauffmann формує унікальний освітній проект для студентів-правників, який має практичні та досяжні цілі як для студентів, так і для юридичного ринку загалом:

  • Для студентів: звузити прогалини між здобутими у ВНЗ знаннями та навичками, за які готовий платити роботодавець. Напрацювати «soft skills» (переговори, презентація, аргументація), яким майже не вчать в українських ВНЗ.
  • Для юридичного ринку: збільшити кількість молодих юристів з високим рівнем практичних знань, інтегрованих в українську та міжнародну юридичну спільноту. Забезпечити роботодавцям (йдеться не лише про юридичні фірми, а й про український бізнес, державні компанії, судові органи влади) більший пул добре підготовлених кандидатів.
  • Для суспільства: сприяти встановленню верховенства права через формування у молодих правників міжнародних стандартів професійної етики та світогляду.

Складові проекту

Проект Spenser & Kauffmann – це стипендіальний конкурс у сфері International Corporate and Tax Structuring, який проводитиметься англійською та українською мовами, спрямований на перевірку знань студентів з питань корпоративного, податкового, міжнародного приватного права та структурування бізнесу. Проект скрадатиметься з 4 етапів: реєстрація та подача заявок; написання юридичного меморандуму та «opinion letter»; визначення 10 фіналістів комісією Spenser & Kauffmann; нагородження фіналістів та оголошення 3 переможців.

Валентин Загарія, керуючий партнер Spenser & Kauffmann, не приховує свого ентузіазму щодо цьогорічного проекту, адже команда фірми розпочала роботу в новому зміцненому складі: «Головною метою проекту є надання практичних знань, яких не вистачає в програмах університетів. Ми вчимо студентів «занурюватися глибше» у правові питання, вивчати міжнародні конвенції, договори, звертатися до практики міжнародного права та арбітражу».

Підтримка Moot Court Society

У 2018 р. Spenser & Kauffmann розширює свою студентську діяльність співпрацею з Moot Court Society і Львівським осередком Ліги студентів АПУ та підтримує участь команди у Frankfurt Investment Arbitration Moot Court 2018. За статистикою останніх двох років, фірма підтримала більше ніж 20 студентів, 10 з яких мали змогу пройти стажування у фірмі з перспективою майбутнього працевлаштування.

 «Ми інвестуємо в майбутнє юридичної галузі. Ми були й завжди будемо найкращим другом молодих, талановитих студентів. В минулому році Spenser & Kauffmann за підтримки АПУ встановила рекорд серед стипендіальних правових конкурсів в Україні: понад 200 учасників, 59 виняткових робіт, 10 фіналістів, з яких 3 переможців з можливістю стажування у фірмі».

Spenser & Kauffmann неодноразово підтримувала студентів у міжнародних юридичних змаганнях. У 2016-2017 рр. фірма підтримала щонайменше 5 команд Київського національного університету імені Тараса Шевченка у найавторитетніших змаганнях з права для студентів:

  • The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot, Відень, 2017 р.
  • Frankfurt Investment Arbitration Moot Court, Франкфурт, 2017 р.
  • International Commercial Mediation Competition, Париж, 2017 р.
  • International Criminal Court Competition, Гаага, 2016 р.
  • International Commercial Mediation Competition, Париж, 2016 р.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати