Популярні матеріали

18 травня 2017, 10:28

Сьогодні ВРП може звільнити 6 суддів

Прес-служба Вищої ради правосуддя

Розпочалось засідання Вищої ради правосуддя, на якому розглянуть матеріали щодо звільнення 3 суддів за загальними обставинами та 3— за порушення присяги.

Як повідомили у ВРП, до порядку денного засідання, яке почнеться о 10:00, включені питання:

1. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

- у зв’язку із поданням заяви про відставку:

1. Харченка Геннадія Антоновича - судді Кремінського районного суду Луганської області;

 2. Костенко Тетяни Миколаївни - судді апеляційного суду Харківської області;

3. Ігнатенко Олени Йосипівни -  судді Херсонського міського суду Херсонської області.

2. Про розгляд повернутих з Верховної Ради України матеріалів про звільнення НІКІТІНОЇ Світлани Йосипівни з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги (відповідно до пункту 14 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя»).

3. Про розгляд повернутих з Верховної Ради України матеріалів про звільнення ОВЧАРЕНКО Наталії Григорівни з посади судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська за порушення присяги (відповідно до пункту 14 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя»).

4. Про розгляд повернутих з Верховної Ради України матеріалів про звільнення ПИРОЖЕНКА Олександра Володимировича з посади судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим за порушення присяги (відповідно до пункту 14 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя»).

5. Розгляд повідомлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 24 червня 2016 року № 18-5106/16 про набрання законної сили обвинувальним вироком суду стосовно судді Залізничного районного суду міста Львова ГАНИЧА Ігоря Маркіяновича.

6. Різне.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати