17 серпня 2018, 16:17

Система «E-Port» буде запроваджена у Южному, Миколаївському та Одеському портах

Прес-служба Міністерства інфраструктури України

Міністерство інфраструктури України масштабує по всій морській галузі успішний досвід стивідорної компанії «Ольвія» із запровадження системи електронного управління портом «Е-Port», що зробить діяльність інших морських портів більш прозорою та ефективною.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу в Міністерстві інфраструктури.

Читайте також: «Мінінфраструктури виступає за реалізацію концесійних проектів у портах України».

Володимир Омелян повідомив, що Мінінфраструктури вже 2 роки активно займається цифровізацією морської галузі та максимальною автоматизацією всіх виробничих процесів у портах. З метою створення та запровадження автоматизованих і уніфікованих систем, таких як «Єдине морське вікно» та система електронного управління портом «Е-Port», до роботи були залучені Адміністрація морських портів України, морські порти, державні стивідорні компанії та ПАТ «Укрзалізниця». Система «Е-Port» є державною, перебуває в державному управлінні і всі прибутки від неї генеруються у державний дохід.

«Наші наступні кроки – це масштабування успішного прикладу впровадження системи «Е-Port» в усі державні підприємства України морської галузі, а також реалізація новітньої системи «Е-Port 4.0». Це зробить роботу українських портів більш прозорою та ефективною. Зокрема, порти Миколаїв, Одеса, Южний будуть включені до цього проекту, − наголосив Володимир Омелян і зауважив. − Для збільшення довіри до операцій в транспортній галузі ми вже тестуємо переведення окремих компонентів на технологію blockchain, зокрема, «Е-Port 4.0», що унеможливить підробку або фальсифікацію відповідних транзакцій. І до кінця цього року «Е-Port» буде переведений на цю систему».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати