22 травня 2015, 16:48

Шокін дав тиждень на затвердження планів розслідування злочинів, пов’язаних з Євромайданом

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Генеральний прокурор України Віктор Шокін під час чергової наради з керівниками прокуратур обласного рівня в режимі відеоконференції щодо розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності, поставив завдання перед обласними прокурорами у строк до 29 травня скласти та особисто затвердити плани розслідування кримінальних проваджень цієї категорії.

Також Генеральний прокурор підкреслив, що прокурори областей нестимуть персональну відповідальність за виконання цих планів. «За наслідками опрацювання планів будуть зроблені відповідні висновки, і у випадку, якщо вони будуть незадовільними, будуть прийняті кадрові рішення», - попередив Генеральний прокурор.
В зазначених планах мають бути враховані кримінальні провадження, які були передані і знаходяться зараз у Міністерстві внутрішніх справ України та Службі безпеки України, «оскільки, згідно з законом, прокуратура координує діяльність правоохоронних органів».
Також він акцентував увагу на необхідності після закінчення розслідування вказаних кримінальних проваджень у повному обсязі інформувати громадськість та представників ЗМІ про результати закінчення розслідування.
Водночас Віктор Шокін нагадав, що вже функціонує Реєстр проваджень про злочини під час Революції Гідності, та ще раз звернувся до громадськості з проханням в будь-який зручний спосіб повідомляти про факти, що стосуються розслідування злочинів, вчинених під час Революції Гідності.
Під час наради було заслухано звіти окремих обласних прокурорів, за наслідками яких Генеральний прокурор відзначив певні зрушення на цьому напрямку роботи, наголосивши, що обов’язковою вимогою суспільства до розслідування цих кримінальних проваджень є якість розслідування. «Разом із суспільством треба доводити до логічного завершення усі кримінальні провадження, що стосуються Революції Гідності», - резюмував Віктор Шокін.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати