08 травня 2019, 15:54

Середній вік керівника української компанії не перевищує 35-45 років

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Фахівці з добору персоналу наголошують, що управлінці українських компаній молодшають. Сьогодні середній вік керівника не перевищує 35-45 років (для позиції топ-менеджерів вищої ланки) і 25-30 (для мідл-менеджерів). Так, дедалі більше власників бізнесу йдуть на те, щоб довірити його кермо порівняно молодим спеціалістам. Не оминула ця тенденція й ринок аудиторських послуг.

Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "Які аналітичні інструменти найчастіше використовують внутрішні аудитори в роботі".

Як зазначається, нове покоління менеджерів складає конкуренцію більш досвідченим колегам за багатьма напрямами діяльності. Так, керівникам нового типу притаманні прагнення постійно підвищувати свій професійний рівень і схильність до перфекціонізму. Володіння іноземними мовами, диплом МВА, сертифікати, що свідчать про проходження численних тренінгів, - усе це наразі не є чимось унікальним.

У ПАБУ вказують на те, що молоді керівники є більш гнучкими до обставин і людей, з якими їм доводиться працювати; швидше визнають свою помилку, роблять правильні висновки на майбутнє. Такий підхід дозволяє не зациклюватися на проблемах.

Крім цього, характерною ознакою більшості менеджерів нового покоління є намагання віднайти щось цікаве у своїй діяльності та розширити можливості розвитку бізнесу. Водночас, як переконують HR-менеджери, молодому керівнику часто бракує досвіду й терпіння, необхідних для стабільного безконфліктного управління. Іншою проблемою може стати неприйняття його як управлінця підлеглими й колегами.

І ті, й інші завдання вирішуються за допомогою комунікацій. Як зазначається, наразі найбільш затребуваними компетенціями топ-менеджерів є емоційний інтелект та ефективний обмін інформацією.

Нагадаємо, особливості фірмового стилю аудиторських компаній диктують умови ринку B2B.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати