30 березня 2015, 17:58

СБУ має перевірити Симоненка на причетність до підтримки тероризму – Мін’юст

Прес-служба Міністерства юстиції України

Міністр юстиції України Павло Петренко звернувся до Служби безпеки України з вимогою перевірити розповсюджену напередодні народними депутатами інформацію про обрання лідера українських комуністів Петра Симоненка до президії пленуму Комуністичної партії Російської Федерації, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Також Мін’юст вимагає провести додаткове розслідування щодо причетності Симоненка до кримінальних правопорушень, пов’язаних із фінансуванням тероризму, підтримкою терористичних організацій ДНР та ЛНР, визнанням анексії Криму та дій, спрямованих на повалення конституційного ладу та територіальної цілісності України.

"Як відомо з публічних джерел, Комуністична партія Російської Федерації публічно підтримує терористичні організації ДНР та ЛНР, заявляє про підтримку анексії Криму. Тож прийняття Симоненка до керівних органів КПРФ свідчить про те, що він може бути причетний до вищезгаданих кримінальних злочинів", - наголосив Павло Петренко.

Так само Міністерство юстиції зробило запит щодо перевірки можливої зміни громадянства Петром Симоненком тса отримання ним російського паспорта.

«Варто зауважити, що інформацію про присутність Симоненка на з’їзді КПРФ в Росії також підтвердили на офіційному сайті російської політичної сили, де розміщено фрагменти виступу Петра Симоненка із висловлюваннями, які можуть бути розцінені як заклик до повалення діючої української влади», - наголошується у повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.

Нагадаємо, сьогодні Київський окружний адміністративний суд зняв з розгляду справу за позовом Міністерства юстиції України про заборону діяльності Комуністичної партії України.

Міністерство юстиції України та Укрдержреєстр 8 липня 2014 року звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про заборону на території України Комуністичної партії України.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати