18 грудня 2018, 14:52

Сайт аудиторської фірми: яким він повинен бути сьогодні

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Якщо раніше сайт аудиторської фірми був радше її іміджевим інструментом, що дозволяв зробити висновки про успішність компанії, то сьогодні ситуація дещо змінюється. Сайт стає каналом комунікації між аудиторською фірмою, її клієнтами та громадськістю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це зазначають у ПАБУ.

Читайте також: "У IESBA працюють над новою редакцією Кодексу етики професійних бухгалтерів".

Отже, про що потрібно пам’ятати аудиторським фірмам, щоб їхні сайти відповідали вимогам часу? Так, міжнародні експерти радять не забувати, що сайт є онлайн-візитівкою фірми.

"Хто ви, скільки років на ринку, на чому спеціалізуєтеся - потрібно, щоб усе це з легкістю можна було знайти на вашому сайті. У зв’язку з глобалізацією бізнесу інформація має бути також доступна англійською мовою.

Знайдіть свої конкурентні переваги й представте їх на сайті. Не намагайтеся бути схожими на когось - сьогодні це не допоможе вашому бізнесу. Усе, що додає вам унікальності, вирізняючи з-поміж конкурентів, має бути відображено на сайті.

Намагайтеся зробити ваш сайт топовим у пошукових ресурсах. Як показують результати численних досліджень, 91% користувачів Інтернету не йдуть далі першої сторінки пошукового запиту. Саме тому звертайте увагу на можливості пошукової оптимізації вашого сайту в Мережі", - зазначають у ПАБУ.

Водночас на сайті повинна бути цікава та корисна інформація, яка додасть сайту відвідувачів. Міжнародні експерти наголошують, що сучасні сайти аудиторських фірм - це справжні інформаційні портали. Консультації, експертні коментарі, дослідження - усе це цікаво вашим поточним і потенційним клієнтам, а також широкій громадськості.

Читайте також: "Стратегія і тактика захисника в кримінальному процесі: презентація книги".

Також сайт сучасної аудиторської фірми має бути пов’язаний зі сторінками у соціальних мережах, мати вихід у YouTube і надавати можливість спілкування в режимі реального часу. Водночас не слід забувати про важливість періодичного оновлення інформації на сторінках фірми у соціальних мережах та в YouTube.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати