Популярні матеріали

12 жовтня 2017, 16:26

РСУ встановила осіб, які відповідають вимогам на посаду судді КСУ

Прес-служба РСУ

Сьогодні, 12 жовтня 2017 року, на засіданні Ради суддів України (РСУ) розглянуто питання щодо відповідності осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, вимогам встановленим Конституцією України та Законом України "Про Конституційний Суд України".

Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Так, Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко зазначила, що з часу оголошення (8 вересня 2017 року - прим. ред.) конкурсу на посаду судді КСУ, до Ради суддів України надійшли пакети документів від 19 осіб, які виявили намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України.

Відповідно до рішення Ради суддів України, такими, що виявили бажання стати суддею КСУ, визнано 18 осіб.

При цьому було встановлено, що один з 19 претендентів не подав заяву про участь у конкурсі для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України, яка виявила намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, тому Рада суддів України, що, відповідно до ч. 1 ст. 12 Закону України "Про Конституційний Суд України", здійснює підготовку питання щодо розгляду на конкурсних засадах кандидатур на посаду судді Конституційного Суду з’їздом суддів України, визнала його таким, що не є особою, яка виявила намір обійняти посаду судді КСУ.

Для всіх претендентів буде проведена спеціальна перевірка, після завершення якої з ними буде проводитися співбесіда.

Зі списком осіб, які виявила намір обійняти посаду судді Конституційного Суду України, можна ознайомитися тут.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати