Популярні матеріали

20 березня 2017, 14:29

Розслідування нападу на голову ВРП контролюватиме ГПУ

Укрінформ

Розслідування нападу псевдоактивістів на голову Вищої ради правосуддя контролюватиме Генеральна прокуратура України. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час відкриття п’ятого засідання Ради регіонального розвитку.

«Генеральний прокурор Юрій Віталійович каже, що забирає сьогодні цю справу до себе. Сподіваюсь, що вона буде у Вас на особистому контролі», – сказав Порошенко. 

За його словами, напад на Ігоря Бенедисюка  – це спроба зірвати судову реформу, залякати суддів і тих, хто бере участь у реформуванні Верховного Суду.

«Держава має і буде забезпечувати суддям і посадовим особам органів системи правосуддя належний захист. Вимагаю від правоохоронних органів – не знаю, хто це розслідує, чи прокуратура, чи Національна поліція – швидкого та неупередженого розслідування цього кричущого інциденту, ефективних дій з боку цих органів», – заявив Президент.

Нагадаємо, за фактом інциденту біля будинку голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка у Києві поліція відкрила два кримінальні провадження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати