10 жовтня 2018, 16:20

Розпочався Чотирнадцятий Стипендіальний конкурс для студентів юридичних спеціальностей

Юридична фірма "АНК"

Юридична фірма "АНК" оголошує про початок Чотирнадцятого Стипендіального конкурсу на здобуття іменних стипендій та стажувань для студентів юридичних спеціальностей.

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів України за спеціальностями "Правознавство" та "Міжнародне право".

Так, конкурс проходитиме у два етапи. У рамках першого туру учасникам пропонується самостійно вирішити три задачі. Останній термін для подачі конкурсних робіт та анкет - 21 грудня 2018 р. За результатами першого туру Стипендіальна комісія обере 10 кращих робіт, автори яких будуть запрошені для участі у другому турі.

Другий тур проходитиме в офісі Юридичної фірми "АНК" і включатиме тестові завдання з різних галузей права, рішення завдання, виходячи з практичної ситуації, перевірку умінь і навичок користування системою "ЛІГА:ЗАКОН", пошук відповіді на поставлене запитання за допомогою мережі Інтернет і володіння іноземною мовою. За результатами другого туру будуть визначені три переможці (1-е, 2-е і 3-є місце), які отримають іменні сертифікати та стипендії і будуть запрошені на ознайомлення з роботою Юридичної фірмі "АНК" під час літніх канікул.

Іменна стипендія за 1-е місце складатиме 1500 грн на місяць, за 2-е місце - 1200 грн на місяць, за третє місце - 1000 грн на місяць. Стипендії будуть виплачуватися переможцям протягом 6-и місяців.

Із завданнями першого туру, Положенням про 14-й Стипендіальний конкурс та анкетою учасника можна ознайомитися на сайті Юридичної фірми "АНК".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати