23 липня 2015, 15:30

Розпочалося перше засідання Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації між Україною та ЄС

Прес-служба Міністерства юстиції України

У Міністерстві юстиції України розпочалося Перше засідання Підкомітету «Юстиція, свобода та безпека» Комітету асоціації між Україною та ЄС, повідомляє прес-служба Мін'юсту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Юстиція, свобода, безпека – ці слова нам нагадують про той величезний масив реформ, який Україна здійснює і продовжуватиме це робити. І в цьому ми відчуваємо підтримку наших європейських партнерів. Можемо констатувати, що є значний прогрес у перетвореннях за цими напрямами нинішнього року порівняно із попереднім. Сподіваємось на подальший діалог для ефективного просування реформ», - сказав Антон Янчук, заступник Міністра юстиції України.

     «Важливо зараз зосередитись на структурних реформах та боротьбі з корупцією. На жаль, в Україні залишаються ще певні труднощі, і важливо, щоб країна й надалі йшла шляхом реформ, і ми готові в цьому допомагати», - наголосив Дірк Шубель, голова департаменту країн Східного партнерства Європейської служби зовнішньої дії.

    Під час засідання аналізувався стан реалізації Плану дій з лібералізації візового режиму, а саме – імплементація Угоди між Україною та ЄС. В порядку денному обговорень – також запобігання й боротьба з корупцією; верховенство права, реформа судової системи, в т.ч. системи органів прокуратури та правоохоронних органів; правове співробітництво – судове співробітництво в цивільних та кримінальних справах; захист персональних даних; запобігання та боротьба з організованою злочинністю та іншими незаконними діями; управління кордонами, питання міграції та надання притулку тощо.

         Наголошувалось, що інтенсивна співпраця України з європейськими партнерами має принести позитивні результати. А вони вже є: це і безкоштовна видача кожної третьої візи, і зростання до 52 відсотків видачі багаторазових віз, укладення Угод про співробітництво з Європолом та Євроюстом, переговори щодо створення Спільного органу Україна – ЄС з питань моніторингу витрачання коштів ЄС, тощо.

       Учасники засідання зазначали, що Україні необхідно зосередитись зараз на виконанні  рекомендацій, оголошених у травневій доповіді Європейської Комісії. Підкреслювалось, що успішна історія цього процесу є важливою для обох сторін.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати