04 серпня 2015, 10:24

Розпочалось електронне обговорення перейменування вулиць і площ Києва

Прес-служба КМДА

3 серпня 2015 року, розпочалось електронне обговорення та збір пропозицій від зацікавленої громадськості стосовно 12-ти проектів рішень Київської міської ради про перейменування вулиць і площ міста Києва. Обговорення розпочалось відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи рішення комісії з питань найменувань, повідомляє прес-служба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зокрема, в Голосіївському районі пропонується перейменувати вулицю Андрія Бубнова на вулицю Маричанську; Чапаєвське шосе на провулок Віто-Литовський; провулок Радянський на провулок Владислава Заремби.

У назві одного з найбільших проспектів столиці – Червонозоряного – пропонується увічнити ім’я Героя України Валерія Лобановського.

У Святошинському районі замість вулиці Картвелішвілі та провулку Федька можуть з’явитися вулиці з іменами Володимира Покотила та Якова Шульгина. Провулок Ульянова у Святошинському районі міста Києва офіційно може отримати назву, яку вже не один десяток років використовують мешканці, – провулок Осінній.

Також дві площі Києва – Ленінградська та Дружби народів за результатами обговорення можуть отримати історично обґрунтовані назви – Дарницька та Оболонська.

З метою поглиблення українсько-киргизької дружби та відповідно до звернення Посольства Киргизстану в Україні, вулиця Миколи Кравченка в Шевченківському районі може змінити назву на честь відомого киргизького письменника Чингіза Айтматова.

Вулицю Миколи Лукашевича в Солом’янському районі пропонують перейменувати на вулицю Івана Огієнка.

Крім того, вулицю Командарма Каменєва в Печерському районі пропонується перейменувати на вулицю Петра Болбочана.

Долучитися до обговорення перейменувань має змогу кожен мешканець міста Києва. Задля цього громадське обговорення відбуватиметься у форматі електронної консультації на офіційному веб-сайті Київської міської державної адміністрації.

Відтак, завітавши на офіційний сайт Київської міської державної адміністрації, а саме до рубрики «Е-МІСТО» – «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів», кожен зареєстрований користувач порталу може залишити свій «голос» – погодитися/не погодитися із запропонованими проектами, висловити свої пропозиції, зауваження чи оприлюднити власну редакцію проекту рішення.

Триватиме громадське обговорення два місяці, до 3 жовтня 2015 року.

Після завершення обговорення всі отримані пропозиції та зауваження будуть передані до Київської міської ради для ухвалення відповідного рішення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати