24 липня 2015, 11:16

Роль адвоката в захисті бізнесу: про що говорили у Харкові

Асоціація правників України

Відділення Асоціації правників України в Харківській області провело круглий стіл  для обговорення практичних аспектів захисту бізнесу та ролі адвоката в цьому процесі.

На відкритті круглого столу виступив член Правління АПУ, Голова Відділення АПУ в Харківській області, партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і партнери», адвокат Максим Шевердін.

Цей захід став черговим виїзним заходом АПУ та зібрав провідних експертів для фахової дискусії про найважливіші аспекти представництва інтересів бізнес-клієнтів в судах. Зокрема, мова йде про спеціальні адвокатські техніки, такі як використання статусу потерпілого як ефективного інструменту захисту бізнесу. Досвідом у цій сфері ділився з колегами адвокат Євген Грушовець.

«Захід пройшов в майже сімейній атмосфері, кожен мав можливість висловити свою думку, поділитись досвідом. Такі круглі столи зближають спільноту АПУ, а тому повинні проводитись і надалі. Крім цього, приємно, що до заходу долучилися колеги з Запорізької та Дніпропетровської областей», - ділиться враженнями Євген Грушовець.

Інше вкрай важливе питання представила Тетяна Лисовець, адвокат, старший партнер адвокатської компанії «Соколовський і Партнери». І її доповіді мова йшла про роль податкових перевірок в кримінальному провадженні: акт податкової перевірки як одна з підстав для порушення кримінального провадження та податкові перевірки як інструмент отримання доказів.

Врешті, Владислав Філатов, арбітражний керуючий, радник, адвокатської компанії «Соколовський і Партнери», представив роль адвоката у справах про банкрутство.

Щоб не проґавити наступні заходи Відділення АПУ у Харківській області, слідкуйте за нашими анонсами та надсилайте власні ідеї щодо заходів на адресу: branches@uba.ua

ФОТОЗВІТ

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати