23 липня 2015, 16:30

Річний план за судовим збором виконано - ДСА

Судова влада України

Державна судова адміністрація України інформує, що станом на 22 липня 2015 року річний план надходження коштів судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України з урахуванням залишку коштів на початок року виконано, повідомляє портал «Судова влада України».

При річному плані надходжень, передбаченому Законом України "Про державний бюджет України на 2015 рік", 902,0 млн гривень до спеціального фонду державного бюджету зараховано 904,8 млн гривень.

Понадпланові кошти від сплати судового збору, що будуть надходити до спецфонду після 22 липня поточного року, за погодженням з Міністерством фінансів України в першу чергу будуть направлятися на збільшення кошторисних призначень на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв з метою ліквідації дефіциту призначень за названими напрямами видатків. Виходячи з обсягів понадпланових надходжень також можливі додаткові призначення на капітальні видатки щодо критичних об’єктів судової інфраструктури.

Перші додаткові кошторисні призначення плануються в другій половині серпня 2015 року і в подальшому – щомісячно до кінця поточного року.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати