14 вересня 2018, 11:55

Redcliffe Partners виступила радником SALIC у зв’язку з придбанням активів групи «Мрія»

Redcliffe Partners

Redcliffe Partners виступила юридичним радником Саудівської сільськогосподарської та тваринницької інвестиційної компанії SALIC з придбання активів агрохолдингу «Мрія». Це одна з найбільш очікуваних і найскладніших угод у секторі агробізнесу України на сьогоднішній день.

12 вересня 2018 року SALIC (UK) Limited підписала з Mriya Farming PLC договір купівлі-продажу українських сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи об’єкти інфраструктури, права на оренду машинного обладнання і землі. Угода повинна бути схвалена Антимонопольним комітетом України. Придбання підсилить присутність SALIC в Україні, яка раніше засновувалася на їх діяльності (через Continental Farmers Group) у Львівській та Тернопільській областях.

Радник Зоряна Созанська-Матвійчук очолила команду Redcliffe, яка була залучена в роботу над проектом. Анна Пушкарьова і Наталія Ковальова, старші юристи, юристи Олеся Михайленко та Юлія Бруско, молодші юристи Антон Рекун та Богдан Никитюк, входили в команду Зоряни під керівництвом партнерів Дмитра Федорука і Роба Шанца. «Наші експерти вже вкотре підтвердили, що Redcliffe є юридичною транзакційною фірмою №1 на ринку України. Ми пишаємося тим, що настільки масштабна операція, безпрецедентна як для України, так і для Східної Європи, відбулася завдяки нашому професійному внеску», - прокоментувала Зоряна.

Роль Redcliffe Partners включала в себе забезпечення повного юридичного супроводу угоди з української правової точки зору, проведення юридичного аудиту групи «Мрія» та її українських активів, консультування з питань фінансової і корпоративної реструктуризації перед придбанням, структурування транзакцій, розробку транзакційної документації, отримання погоджень від українських антимонопольних органів, консультування з супутніх питань корпоративного, банківського та земельного права. Одним з унікальних аспектів цієї угоди було те, що фірма Redcliffe також займалася оформленням документації з реструктуризації заборгованості, проводила юридичний аудит фінансових документів і консультувала з питань захисту інтересів покупця в ході реструктуризації боргу цільової компанії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати