20 квітня 2018, 11:45

Рада Європи презентувала проект про підтримку виконання Україною рішень ЄСПЛ

Прес-служба ВККС

Рада Європи презентувала Проект "Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Так, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков констатував суттєве підвищення рівня обізнаності суддів стосовно практики Європейського суду з прав людини, що спостерігається під час проходження суддями кадрових процедур. "Наприклад, у ході проходження кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді 999 суддів близько 80% письмових робіт, що перевірила Комісія, містять посилання на рішення ЄСПЛ", – зазначив він.

Читайте також: "У I півріччі 2018 р. плану розпочати конкурс до Вищого IP-суду немає, - Б. Львов".

У свою чергу менеджер Проекту РЄ "Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини" Інна Ліньова розповіла присутнім про основні цілі Проекту:

  • надання підтримки Україні у подальшій імплементації стандартів Ради Європи щодо організації та функціонування судової влади з метою кращого забезпечення незалежності суддів відповідно до рішення Європейського суду з прав людини у справі "Олександр Волков проти України" та групі справ "Салов проти України";
  • надання підтримки органам влади у впровадженні ефективної системи засобів захисту від стверджувальних порушень Європейської конвенції з прав людини, зокрема, від невиконання рішень національних судів та від надмірної тривалості судових проваджень;
  • надання підтримки Верховному Суду у забезпеченні повного, ретельного та ефективного перегляду судових рішень після рішень Європейського суду з прав людини у справах "Бочан проти України №2", "Яременко проти України №2" та "Шабельник проти України №2".

Також було обговорено практику Європейського суду з прав людини в контексті незалежності та підзвітності суддів як основоположних принципів судової системи.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати