21 листопада 2018, 15:39

ProZorro.Продажі запускає аукціони з оренди землі

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Державне підприємство «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» розпочинає пілотний проект з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр). В рамках проекту в системі ProZorro.Продажі з’являться лоти у вигляді прав на оренду земельних ділянок.

Про це під час брифінгу розповів перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Читайте також: «СЕТАМ приєднався до системи державних аукціонів «Прозорро.Продажі»».

Перші лоти з оренди землі з'являться в ProZorro.Продажі в листопаді. А згодом і відбудуться перші прозорі аукціони.

Підготовка до запуску аукціонів з оренди землі тривала декілька місяців. «Ми проаналізували Кодекс законів про землю і з’ясували, що, на жаль, швидко змінити процедуру земельного аукціону не вдасться, – розповів в.о. директора ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» Олексій Соболев. – Тому ми вирішили піти складним, проте абсолютно правовим шляхом: розробляти процедуру відповідно до закону, буква в букву. Крім того, сам пілотний проект щодо оренди землі був закріплений через зміни у відповідну постанову Кабінету Міністрів №688. Таким чином, ми забезпечили міцне правове підґрунтя для прозорих аукціонів».

Сьогодні команда вже завершила розробку мінімально життєздатного продукту (minimum viable product, MVP). «Але це - тільки перший етап роботи з земельними аукціонами. Продовжується тестування майданчиків, заведення перших лотів, запуск і підтримка перших справжніх аукціонів. Це величезний блок ІТ-робіт. Саме для цього ми підписали Меморандум з TAPAS. Підтримка партнерів дозволить нам запустити модуль аукціонів і провести перші успішні торги вже в грудні», – додав пан Соболев.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати