19 квітня 2019, 17:15

Призначено співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 6-11 травня 2019 року

Прес-служба ВККС

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України визначено графік проведення засідань колегій Комісії щодо розгляду питання про проведення співбесіди за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання суддів на 6-11 травня 2019 р.

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Читайте також: "Судові позови про оскарження добровільного об’єднання громад хочуть розглядати в місячний термін".

Як зазначається, засідання відбудуться за адресою: вул. Генерала Шаповала, 9, м. Київ. Початок засідань о 09:30. Співбесіди відбудуться з такими суддями:

- 6 травня 2019 р.:

  1. Бондар Вячеслав Якович
  2. Жуковська Людмила Аркадіївна
  3. Коваленко Вадим Миколайович
  4. Коваленко Олена Борисівна
  5. Ковалінас Марина Юріївна
  6. Корнієнко Владислав Валерійович
  7. Корой Віктор Дмитрович
  8. Кравець Світлана Георгіївна
  9. Лутак Тетяна Василівна
  10. Махаринець Дмитро Євгенійович
  11. Маштак Кирило Сергійович
  12. Наумова Ольга Сергіївна
  13. Неверовська Лариса Миронівна
  14. Нев'ядомський Денис Володимирович
  15. Прядко Оксана Василівна
  16. Сагун Андрій Васильович
  17. Чернявська Тетяна Іванівна
  18. Шніт Альона Василівна

- 8 травня 2019 р.:

  1. Бахаєв Ігор Махмудович
  2. Боднарюк Олег Васильович
  3. Бородавкіна Світлана Володимирівна
  4. Ворожцов Анатолій Геннадійович
  5. Галатіна Олена Олександрівна
  6. Грибанова Людмила Олександрівна
  7. Заєць Дмитро Григорович
  8. Захарова Олена Вячеславівна
  9. Карпечкін Тарас Петрович
  10. Ковалик Юрій Анатолійович
  11. Комшелюк Тамара Оруджалієвна
  12. Косенко Тетяна Валеріївна
  13. Костриця Олег Олександрович
  14. Кудряшова Юлія Валеріївна
  15. Лозинська Ірина Василівна
  16. Маріщенко Лариса Олександрівна
  17. Петросян Крістіна Єрвандівна
  18. Ремецькі Оксана Федорівна
  19. Свідунович Наталія Миколаївна
  20. Стойка Віталій Васильович
  21. Татаринов Дмитро Вікторович

- 10 травня 2019 р.:

  1. Воздвиженський Олександр Леонідович
  2. Гаврилюк Василь Олександрович
  3. Гранін Віталій Львович
  4. Домусчі Людмила Василівна
  5. Крилова Марина Миколаївна
  6. Левшина Ганна Валеріївна
  7. Лісовицький Євген Артурович
  8. Романченко Євген Юрійович
  9. Семенюк Микола Миколайович
  10. Сікорська Наталія Анатоліївна
  11. Соломко Ірина Іванівна
  12. Стадник Марія Семенівна
  13. Третьякова Оксана Олегівна
  14. Фонова Олена Сергіївна
  15. Хайкін Вадим Михайлович
  16. Христенко Олена Олександрівна
  17. Циганенко Андрій Іванович
  18. Черняхович Ірина Едуардівна

- 11 травня 2019 р.:

  1. Абдукадирова Каріне Ескендерівна
  2. Бурда Надія Миколаївна
  3. Венгерчук Алла Олександрівна
  4. Гундяк Віктор Дмитрович
  5. Лазарєв Віктор Вікторович
  6. Логойда Тетяна Володимирівна
  7. Лопатін Антон Володимирович
  8. Лупенко Андрій Валерійович
  9. Мозговая Наталя Анатоліївна
  10. Падій Валентина Василівна
  11. Саванчук Світлана Олегівна
  12. Сковородіна Олена Миколаївна
  13. Сокуренко Лариса Віталіївна
  14. Тацій Олена Владиславівна
  15. Чередник Вікторія Євгеніївна
  16. Черкез Дмитро Леонідович
  17. Чернявська Лариса Миколаївна
  18. Шишкін Олексій Володимирович.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати