02 грудня 2019, 16:18

Придбання товарів/послуг за бюджетні кошти: що з ПДВ?

Вісник ДФСУ

При придбанні платником податків за рахунок державних асигнувань товарів/послуг, які призначені для використання в оподаткованих ПДВ операціях, суми ПДВ, сплачені/нараховані при придбанні таких товарів/послуг, включаються до складу податкового кредиту на підставі складеної та зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної.

Читайте також: "Житло у власність в обмін на сплачений пай: коли без ПДВ".

При цьому податкові зобов’язання з ПДВ, відповідно до п. 198.5 ст. 198 розділу V ПКУ, платником в описаній ситуації не нараховуються у випадку, якщо придбані товари/послуги призначаються для використання в оподатковуваних ПДВ операціях.

За інформацією Вісника ДФСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати