22 липня 2019, 12:33

Президент підписав указ про підвищення якості доріг в Україні

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних та комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.

Читайте також: "Новий законопроект про медіацію: за і проти".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Зокрема, до 1 січня 2020 р. Кабінет Міністрів України має забезпечити перегляд кваліфікаційних критеріїв, фінансових і технічних вимог до учасників публічних закупівель відповідно до найкращих світових практик. Крім того, мають бути створені умови для використання новітніх технологій та матеріалів під час будівництва, реконструкції, ремонту доріг, переглянуті відповідні нормативно-технічні документи з метою забезпечення європейської якості автомобільних доріг.

акож замовники мають залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг.

Нагадаємо, Президент вніс до Ради свій законопроект про незаконне збагачення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати