10 липня 2019, 10:51

Президент доручив впровадити 3G та 4G по всій Україні до кінця року

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №497/2019 "Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету".

Читайте також: "У Києві презентували е-послугу з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту".

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Олексій Гончарук, зазначає Офіційне інтернет-представництво Президента України.

"До 1 липня у мобільних операторів був обов’язок охопити 4G обласні центри України. Щоб поширити його на міста з населенням понад 10 тис. осіб, зараз у них є ще два з половиною роки", - зазначив він.

За словами Олексія Гончарука, 16 млн українців постійно живуть без сучасного зв’язку, а решта страждають під час подорожей. Для вирішення цієї проблеми Президент ініціює скасування регуляторних бар’єрів, які роблять побудову мереж мобільного зв’язку надто дорогою для операторів. Це передбачає, перш за все, дозвіл на використання 4G у діапазоні 900 МГц і 800 МГц, площа поширення сигналу у якому у два та більше разів перевищує дозволену нині.

Крім цього, планується вжити заходи для гармонізації спектру з країнами ЄС, що усуне радіозавади, які створюють українські компанії у прикордонних областях, і збільшить доступний українським компаніям ресурс для надання послуг мобільного зв’язку.

За словами заступника керівника Офісу Президента, очікується, що завдяки цьому вже за півтора року 4G з’явиться в усіх українських містах та на дорогах державного значення, а ще за рік - в усіх населених пунктах і на всіх шляхах.

Нагадаємо, малозабезпеченим сім’ям планують надавати фіндопомогу на започаткування бізнесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати