14 вересня 2018, 13:14

Премія European Women Expert Awards 2018

Міжнародний жіночий експертно-правовий союз (Франція)

Міжнародний жіночий експертно-правовий союз (МЖЕПС, Франція) запустив масштабний проект – премію European Women Expert Awards 2018!

Мета EWEA – відзначити видатні заслуги жінок Європи, показати їх талант, успіх і професіоналізм в різних галузях, об'єднати і надихнути їх.

Героїні EWEA – власниці бізнесу, громадські та культурні діячі, адвокати і правозахисники, експерти, вчені, ініціатори важливих для суспільства проектів, які надихають своїм прикладом і задають нові тренди в бізнесі, суспільстві, культурі, політиці, як в рамках окремо взятої країни, так і на міжнародному рівні.

Проект покликаний розповісти про найуспішніших представниць бізнесу, лідерів таких сфер як юриспруденція, наука і освіта, медицина, маркетинг і PR, а також про активних громадських діячів.

Згідно з процедурою рейтингування претендентки проходять анкетування і готують есе на тему: «Успіх без перешкод. Що я зроблю, якщо не буде існувати рамок».

Експертна і Редакційна комісії оцінюють роботи на предмет їх змісту, ідей і методів реалізації, можливості мислити широко і масштабно, застосовуючи свої знання і досвід. Комісія визначає переможниць номінацій, які будуть нагороджені на заключному Гала-вечорі.

Оцінювати роботи учасниць буде авторитетне журі: адвокати, судді, експерти номінованих галузей, редактори відомих видань, журналісти, бізнесмени, діячі культури з США, Франції, Бельгії, Швейцарії, Італії, Польщі, Румунії, Казахстану, Китаю, Греції та України.

Етапи проведення EWEA'2018:

1. Подача заявки: http://clc.to/yTUZwA
Дедлайн – 19.10.2018р.
Після обробки анкети, претендентка отримує повідомлення про перехід на другий етап.

2. Підготовка есе на тему: «Успіх без перешкод. Що я зроблю, якщо не буде існувати рамок».
Вимоги до робіт:

  • Мова – російська та англійська.
  • Обсяг – до 7 000 знаків з пробілами.
  • Дедлайн подачі робіт – 1 грудня 2018р.

3. Оцінка есе Експертною та Редакційною комісіями.
Проведення незалежного голосування.
Визначення переможців номінацій.
Урочиста церемонія нагородження.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Оргкомітету EWEA 2018:

E-mail: iwelunion@gmail.com
Тел.: +32 2 808 77 54 / +38 044 581 30 80
Контактна особа – Катерина Аврамова

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати