11 липня 2019, 13:12

“Правова система не створена для звичайних людей”: британське дослідження

Дослідження Nesta Challenges показало, що шість з десяти (58%) жителів Англії та Уельсу вважають, що правова система “не створена для звичайних людей. Переважна більшість заявили про потребу у простішому доступі до юридичних послуг.

Опитування також показало, що кожен 7-мий (15%) в Англії й Уельсі принаймні 1 раз за останні 10 років стикався з юридичною проблемою; хоча тільки половина (51%) всіх респондентів впевнені, що вони можуть визначити, чи питання справді юридичне. Також опитування виявило, далеко не всі звертаються за професійною порадою до юриста, коли у них виникає проблема, замість цього вони радяться з друзями і сім'єю (20%) або шукають відповідь у Google (16% ).

На питання про перешкоди в доступі до юридичних консультацій 7 з 10 (68%) говорять про високу вартість, невизначеність ціни послуг (56%) і те, що вони не знають, кому можна довіряти (37%).

Переважна більшість (79%) впевнені, що людям має бути простіше отримувати юридичні консультації та поради. Широко поширене переконання, що технології можуть вирішити цю проблему: 6 з 10 (59%) вважають, що застосування технологій можуть призвести до поліпшення послуг, що допомагають людям вирішувати юридичні проблеми.

Респонденти зазначили, що найбільшою перевагою використання цифрового сервісу для юридичних консультацій була б наявність фіксованої ціни на оплату юридичних послуг (38%), можливість зрозуміти свої права (26%) і доступ до дешевших юридичних консультацій та інформації (23%).

Кріс Горст, керівник одного з напрямів Nesta Challenges, заявив: «Багатьом людям юридична підтримка і консультації здаються недосяжними і зарезервованими для тих, у кого є час і гроші для навігації по складній правовій системі”.

Nesta Challenges є частиною Nesta, інноваційної благодійної організації, що інвестує в інноваційні рішення для ключових проблем, що стоять перед суспільством. Команда працює з регуляторами, політиками та іншими особами, щоб допомогти зробити ринки більш конкурентоспроможними і відкритими. Вони надають консультації щодо того, як регуляторні реформи і цільові програми державних інвестицій можуть працювати разом для досягнення більшого впливу.

Джерело

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати