Популярні матеріали

11 серпня 2017, 10:45

Повноваження об’єднаних громад розширять

Прес-служба Мінрегіону.

Мінрегіон підготував проект закону щодо передачі об’єднаним територіальним громадам повноважень з розпорядження землею на усій своїй території - також і за межами населених пунктів.

Про це повідомляє Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, зазначає прес-служба Мінрегіону.

«Питання передачі землі за межами населених пунктів не нове і надважливе. Певний час ми спільно з експертами напрацьовували декілька законопроектів з різними концепціями вирішення питань щодо юрисдикції, розпорядження та поглиблення процесу розмежування земель державної та комунальної власності.

Очевидно, що на першому етапі необхідно якнайшвидше закріпити за органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад право на прийняття рішень стосовно території, що перебуває за межами населених пунктів – реалізувати принцип повсюдності місцевого самоврядування.

Сьогодні Мінрегіон підготував пакет документів і візує їх, щоб надіслати проект закону на погодження центральним органам виконавчої влади та іншим зацікавленим інституціям. Крім цього, на днях заплановано провести попереднє обговорення законопроекту із всеукраїнськими асоціаціями та експертним середовищем», - розповів він.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати