26 червня 2019, 14:29

Податкова знижка: чи має право фізособа подати уточнюючу декларацію?

Вісник ДФСУ

Відповідно до пп. 166.1.1 ст. 166 ПКУ, платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Читайте також: "Хто підписує податкову звітність у разі тимчасової відсутності керівника?".

Так, підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (пп. 166.1.2 ст. 166 ПКУ). Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься (пп. 166.4.3 п. 166.4 ст. 166 ПКУ).

Отже, якщо були виявлені документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні річної податкової декларації, для реалізації свого права на податкову знижку платник податку може подати уточнюючу декларацію до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року, оскільки право на податкову знижку надається лише за наслідками звітного податкового року.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати