Популярні матеріали

14 листопада 2017, 9:56

Пленум повинен припинити діяльність діючого ВСУ та запустити новий ВС

Прес-служба Вищого господарського суду України, Вищого адміністративного суду України

Судді Лариса РогачГанна Вронська та Олена Кібенко увійшли до складу оргкомітету, який буде скликати перший Пленум нового Верховного Суду. На першому пленумі обирається керівництво суду та затверджуеться низка основоположних документів.

Про це повідомила суддя Олена Кібенко на сторінці в Facebook

Як повідомляють в перс-службі ВГСУ, 13 листопада у Вищому господарському суді України відбулося зібрання суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Під час заходу відбулося обговорення організаційних питань щодо забезпечення роботи нового Верховного Суду та обрання представників до організаційного комітету, який має скликати Пленум Верховного Суду в тридцятиденний строк.

За підсумками зустрічі сформовано організаційний комітет від Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, до якого увійшли судді Лариса Рогач, Ганна Вронська та Олена Кібенко.

Того ж дня в приміщенні Вищого адміністративного суду України судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду обрали представників до оргкомітету для підготовки Пленуму Верховного Суду. 

До оргкомітету увійшло троє суддів – Володимир Бевзенко, Ірина Саприкіна та Тетяна Шипуліна.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати