19 червня 2019, 17:37

Півсотні справ НАБУ і САП не розглядаються у суді, - НАБУ

Прес-служба НАБУ

У чверті з понад 200 справ, в яких детективи НАБУ завершили досудове розслідування, а прокурори САП скерували до судових інстанцій обвинувальні акти або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, не відбулося навіть підготовче засідання.

Читайте також: "ЄСПЛ нагадав про необхідні умови проведення психіатричної експертизи".

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

(для перегляду натисніть на зображення)

48086135846_cdb28fb931_k

Так, деякі з цих справ перебувають без руху у судових інстанціях понад два роки. Наприклад, обвинувальний акт стосовно судді Київського апеляційного адміністративного суду був скерований до суду ще у квітні 2017 р. До сьогодні не було проведено навіть підготовче засідання.

Як зазначається, призначені засідання не відбуваються з різних причин: завантаженість та заплановані відпустки суддів колегії (справи НАБУ і САП мають розглядати три судді з щонайменше 5-річним професійним досвідом), неявка учасників процесу тощо. Крім того, останнім часом спостерігається тенденція, що засідання призначають з інтервалом у три місяці - на вересень. Саме восени має розпочати роботу Антикорупційний суд, в який і будуть передані справи НАБУ і САП за підсудністю.

(для перегляду натисніть на зображення)

48086229292_6e7bbc959f_k

Нагадаємо, обрано голову Луганського окружного адміністративного суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати