01 липня 2015, 18:32

Партнер ЮФ Aequo Марія Ніжнік призначена державним уповноваженим АМКУ

Aequo

Марія Ніжнік, партнер, керівник практики антимонопольного та конкурентного права юридичної фірми Aequo, призначена державним уповноваженим Антимонопольного комітету України.

Mariya Nizhnik У своїй новій ролі Марія Ніжнік зосередиться на розвитку ефективного механізму регулювання конкуренції та правозастосовчого механізму для забезпечення конкурентного ринку в Україні.

Марія Ніжнік має більш, ніж десятирічний досвід роботи у провідних українських юридичних фірмах, а також була одним із партнерів-засновників юридичної фірми Aequo. Контроль за злиттями, комерційні угоди (угоди щодо спільних підприємств, договори дистрибуції та ліцензійні угоди), картелі, зловживання монопольним становищем, а також інші питання конкуренції є її ключовими сферами практики.

Як керівник практики антимонопольного та конкурентного права, М. Ніжнік керувала командою юристів і консультувала національні компанії, а також міжнародні корпорації, що працюють в Україні, з питань приватного конкурентного права, а також з питань антимонопольного права, пов'язаних зі злиттям та поглинанням. Марія Ніжнік має глибокі знання в галузі антимонопольного права Європейського Союзу, що дозволило їй ефективно працювати з клієнтами із країн ЄС та зрозуміти їх потреби і підходи.

«Ми вітаємо Марію Ніжнік із призначенням і віримо, що вона є найкращою кандидатурою на цю посаду. Ми впевнені, що завдяки своєму таланту, інтелекту, проактивному підходу та етичним цінностям Марія прийме цей виклик і зробить значний внесок у підвищення ефективності діяльності Антимонопольного комітету України відповідно до міжнародних стандартів. Довгоочікувані реформи АМКУ, зокрема, забезпечення прозорості його діяльності, мають вирішальне значення для поліпшення інвестиційного клімату в Україні»,– сказав Денис Лисенко, керуючий партнер ЮФ Aequo. – «Марія була цінним партнером, і ми неймовірно пишаємося всіма її досягненнями. Ми цінуємо її істотний внесок у розвиток практики антимонопольного та конкурентного права Aequo, яка отримала національне та міжнародне визнання і сприяла зростанню бізнесу нашої фірми».

«Я щиро вдячна ЮФ Aequo і моїм колегам за плідну співпрацю, злагоджену командну роботу і постійну підтримку колективу. Впевнена, що на фірму чекає велике майбутнє. Серед моїх головних пріоритетів на посаді – приведення українського конкурентного середовища у відповідність до регламентів і політик ЄС», – підкреслила Марія Ніжнік.

Відтепер Денис Лисенко, керуючий партнер, буде очолювати команду юристів практики антимонопольного та конкурентного права Aequo. Понад 15 років Д. Лисенко представляє інтереси великих компаній та інвесторів в українську економіку, діючи від імені іноземних та українських клієнтів в Антимонопольному комітеті України та у Фонді державного майна України в процесі придбання українських стратегічних активів і створення спільних підприємств. Сергій Денисенко, радник, є одним з ключових контактів ЮФ Aequo, який спеціалізується в сфері розслідувань зловживань монопольним становищем, узгоджених дій, міжнародних та національних економічних концентрацій, створенні та функціонуванні спільних підприємств, а також питаннях комерційних договорів і практик.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати