13 березня 2018, 15:55

Парламент закликають внести зміни до законів, які можуть паралізувати роботу правоохоронців

Прес-служба МВС України

Арсен Аваков закликає ВРУ внести зміни до законів, які з 15 березня можуть паралізувати роботу правоохоронців.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Відповідно до цих змін, слідчі підрозділи будуть позбавлені можливості звертатися до місцевого суду для отримання дозволу для проведення обшуку, тимчасового вилучення майна, накладення арешту, обрання запобіжних заходів. При цьому вони будуть зобов’язані звертатися лише в один суд, розташований за місцем розташування Головного управління Національної поліції в окремій області.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у разі, якщо ці зміни не будуть скасовані або адаптовані до реалій, робота правоохоронців буде значно ускладнена.

"Що стосується цього закону, то по факту його приймали без консультацій з Міністерством внутрішніх справ і прокуратурою. У нас відразу ж був публічний демарш, коли ми говорили, що ці норми неприпустимі, неможливі. Але закон був підтриманий. Цими днями розглядаються правки, які приберуть цілий ряд "суперечливих" норм. Я, наприклад, знаю, що частина запропонованих МВС і прокуратурою правок про терміни, про те, що не потрібно їхати з одного суду до іншого та інші, підтримується. Шукаємо компроміс. Але проблема існує. Я думаю, що нам доведеться, зіткнувшись з цим колапсом з перших днів, починаючи з 15 березня, повернутися до цього питання. І ми знайдемо потрібні аргументи в Парламенті", - розповів він.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати