08 листопада 2017, 18:00

Ощадбанк спростовує будь-які звинувачення у протиправних діях

Ощадбанк

Згідно з Кримінальним кодексом, спецконфіскація застосовується за рішенням суду шляхом повернення всіх активів у власність держави.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Так, вказується, що повернення всіх активів й було зроблено Ощадбанком у чіткій і безумовній відповідності з вимогами законодавства, а кошти знаходяться на рахунках Держказначейства.

Зазначено, що посадові особи Ощадбанку надали детективам НАБУ вичерпну інформацію відповідно до чинного законодавства та діючих обмежень, встановлених Генеральною прокуратурою України.

Додаткова інформація щодо виконання судових рішень у частині застосування спецконфіскації та перерахування коштів може бути надана Генеральною прокуратурою України та Держказначейством.

Нагадаємо, як йдеться у заяві НАБУ, арештовані в "Ощадбанку" гроші, які належали компанії Quickpace Limited, зникли

"Наразі Національне антикорупційне бюро намагається встановити долю близько 156,8 млн дол. США та 218,1 тис. грн, які належали компанії Quickpace Limited, пов’язаній з нардепом Олександром Онищенком та були арештовані за рішенням суду від 24.05.2016 на рахунках в ПАТ "Ощадбанк" в рамках розслідування так званої "газової справи"", - заявили у відомстві.

Як встановили детективи НАБУ, станом на 17.10.2017, незважаючи на наявні обтяження (нескасоване та неоскаржене рішення суду про їхній арешт), дані кошти зникли з рахунків у ПАТ "Державний ощадний банк України. Згідно з інформацією бюро, в "Ощадбанку" це пояснили тим, що кошти були нібито перераховані до державного бюджету України на підставі вироку Краматорського суду Донецької області, яким було "затверджено угоду про визнання винуватості з громадянином Аркадієм К".

У свою чергу в НАБУ заявили, що допитали посадових осіб банку, проте ті не надали жодних відомостей на підтвердження перерахування вказаних сум в рахунок держбюджету, "посилаючись на заборону розголошувати ці відомості".

"Таким чином, наразі невідомо, куди і за яких обставин вказані кошті були перераховані. Через це бюро зареєструвало кримінальне провадження за фактом вчинення невстановленими службовими особами ПАТ "Державний ощадний банк України" незаконних дій з майном, на яке накладено арешт", - заявляють в НАБУ.

0
0

Останні коментарі

А хто з бюджету отримав дотації за рахунок грошей ЯК, згідно інформації оприлюдненої раніше?

Додати коментар

Відмінити Опублікувати