10 липня 2018, 13:25

Оптова та роздрібна торгівля - найпопулярніші види бізнесу в Україні

Opendatabot

Більшість юридичних осіб під час реєстрації вибирають основним видом діяльності оптову торгівлю. Тоді як більшість фізосіб-підприємців - роздрібну.

Про це повідомляє Opendatabot, платформа для роботи з відкритими даними.

В 2018 році в сфері оптової торгівлі (крім торгівлі транспортними засобами) за півроку зареєструвалося 11 869 юридичних осіб, тобто кожне третє підприємство. А роздрібною торгівлею вирішили займатися тільки 880 юросіб, тобто менше 2,5% нових підприємств.

new-business-1

Якщо порівнювати з минулими роками, то можна констатувати, що відсоток підприємств оптової торгівлі зростає. Так, в 2016 році оптовою торгівлею вирішили займатися всього 25,7% знову зареєстрованих підприємств. У 2017-му - понад 29,78%. А в 2018 році «оптовиків» було зареєстровано вже 33,45% від загального числа компаній.

У той же час у фізосіб-підприємців основним видом діяльності протягом багатьох років залишається саме роздрібна торгівля. Частка зайнятих в цій сфері підприємців становить 30-36%.

new-business-2

В топ видів діяльності компаній також увійшли діяльність громадських організацій, будівництво та операції з нерухомим майном.

Серед ФОП найпопулярніші види бізнесу окрім роздрібної торгівлі - комп’ютерне програмування, оптова торгівля та надання індивідуальних послуг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати