17 квітня 2018, 15:32

Олег Матюша очолив практику нерухомості у київському офісі Kinstellar

Kinstellar

Олег МатюшаKinstellar, провідна міжнародна юридична фірма Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, із задоволенням повідомляє про приєднання Олега Матюши до київського офісу Kinstellar в якості радника та голови практики нерухомості.

Олег має 15-річний досвід юридичної практики, і його визнано одним з найкращих юристів в Україні з питань інвестицій в галузі нерухомості та будівництва. Олег має багатий досвід роботи у сфері нерухомості, M&A, будівництва та інфраструктурних проектів, комерційної оренди, рітейлу, а також державно-приватного партнерства. На новій посаді Олег консультуватиме клієнтів із широкого спектру питань у сфері нерухомості, у тому числі щодо юридичного супроводу транзакцій, інфраструктурних та приватизаційних проектів, юридичного аудиту, земельних відносин, регуляторних питань та договірних відносин у сфері будівництва тощо.

До приєднання до Kinstellar Олег супроводжував визначні транзакції та проекти на ринку нерухомості України у складі міжнародних юридичних фірм, українські практики нерухомості яких займали 1-ше місце в міжнародних юридичних рейтингах. Олег також має значний досвід роботи штатним юристом: він займав посаду виконуючого обов’язки директора юридичного департаменту МакДональдз Юкрейн Лтд, а також директора юридичного департаменту та юридичного радника декількох проектних компаній корпорації «Індустріальний союз Донбасу», однієї з найбільших індустріальних груп України. Олег отримав значний досвід законотворчої діяльності, працюючи помічником декількох народних депутатів України, а також в якості одного з ключових членів робочої групи з реформування галузі будівництва віце-прем’єр-міністра України з економічних питань Сергія Тігіпка.

Протягом декількох років поспіль (2016–2018) Олега було рекомендовано як одного з найкращих юристів в Україні з питань структурування інвестицій в галузі нерухомості та будівництва провідним міжнародним юридичним довідником Legal 500. Згідно видання, клієнти характеризують Олега як «справжнього професіонала».

Олег Матюша отримав диплом магістра права Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Костянтин Лікарчук, керуючий партнер київського офісу Kinstellar, зазначає: «Ми раді вітати Олега у нашій команді. Це один з найсильніших юристів у сфері нерухомості на ринку, і його досвід стане цінним надбанням як для наших клієнтів, так і для нашої регіональної практики з нерухомості. Я впевнений, що у новій ролі голови практики нерухомості в Україні Олег сприятиме успіху та подальшому розвитку київського офісу Kinstellar».

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати