14 травня 2019, 21:15

Обрано нового Голову КСУ

Прес-служба КСУ

14 травня 2019 р. відбулися збори суддів Конституційного Суду України, на яких судді КСУ ухвалили про недовіру Голові Конституційного Суду України Станіславу Шевчуку та перейшли до спеціального пленарного засідання.

Читайте також: "КСУ звільнив Станіслава Шевчука з посади судді КСУ".

Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Так, Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні прийняв Постанову про звільнення Станіслава Шевчука з посади судді КСУ на підставі п. 3 ст. 21 Закону України "Про Конституційний Суд України».

Цього ж дня на спеціальному пленарному засіданні Головою Конституційного Суду України було обрано Наталю Шапталу. Відповідно до ст. 33 Закону України "Про Конституційний Суд України", Голову Суду обирають на спеціальному пленарному засіданні КСУ лише на один трирічний строк.

Як зазначається, Наталю Шапталу було призначено суддею КСУ X з’їздом суддів України у вересні 2010 р. Присягу пані Шаптала склала 21 вересня 2010 р. Відповідно до ст. 16 Закону України "Про Конституційний Суд України", суддя КСУ призначається на дев’ять років без права бути призначеним повторно. Дев’ятирічний строк судді Наталі Шаптали спливає у вересні 2019 р.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати