Популярні матеріали

20 липня 2018, 18:00

Новий проект YouControl відібраний в інкубатор Укрсиббанку

YouControl

19 липня UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Radar Tech відібрали 14 фіналістів програми розвитку стартапів-резидентів POPCORP accelerator. Серед інших потрапив і YouScore - новий проект компанії YouControl.

Читайте також: "Верховний Суд дозволив Ощадбанку стягнути з "Укртелекому" 1,1 млрд грн".

Так, починаючи з березня 2018 р. програма POPCORP accelerator шукала стартапи, збираючи ідеї по різних містах України. Банк отримав 102 заявки, в червні 33 стартапи пройшли у півфінал, а 19 липня, було оголошено назви щасливчиків, котрі будуть проходити програму. Спершу анонсувалося, що їх буде 10, але після наради члени журі пропустили у фінал 14 команд.

"Ми дуже раді, що Укрсиббанк зацікавився нашим проектом. Він може допомогти автоматизувати такі процеси, як ідентифікація клієнтів, супровід документообігу. Крім того, YouScore визначає рівень ризику та потенціал співпраці з клієнтом. Тому ми будемо старатися врахувати побажання менторів, щоб за три місяці удосконалити наш продукт та презентувати його на українському ринку", - ділиться враженнями після пітчингу Євген Дудник, продакт-менеджер YouScore.

YouScore - автоматична скорингова система для визначення благонадійності та оцінки потенціалу компанії. Система являє собою комплексне рішення, яке складається з окремих модулів. Модулі передають зібрану системою інформацію з відкритих джерел, в тому числі держреєстрів. Надалі ця інформація за допомогою API-сервісу передається в операційні системи банку, з якими співробітники звикли працювати.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати