27 липня 2015, 9:45

НКЦПФР звертає увагу професійних учасників ринку цінних паперів на діючі норми закону про ліцензування

Урядовий портал

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму черговому засіданні, що відбулося 24 липня 2015 року, прийняла ряд рішень про документальне підтвердження встановлення факту контролю (вирішального впливу) осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у відношенні професійних учасників вітчизняного фондового ринку, повідомляє Урядовий портал.

Так, відповідно до статті 16 Закону, підставою для анулювання ліцензій на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів є документальне підтвердження встановлення факту контролю (вирішального впливу) за діяльністю ліцензіата осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України та/або дії яких створюють умови для виникнення військового конфлікту, застосування військової сили проти України.

Зазначимо, що відповідно до чинного законодавства, рішення про анулювання ліцензії набирає чинності через тридцять календарних днів з дня його прийняття.

З переліком профучасників, у відношенні яких були прийняті дані рішення, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Комісії.

Нагадаємо, що 28 червня 2015 року набрав  чинності Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 2 березня 2015 року № 222-VIII.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати