Популярні матеріали

12 жовтня 2017, 16:23

Необхідно впровадити ефективну модель агрострахування, - О. Ковальова

Прес-служба Мінагрополітики

Для успішного розвитку продукції українського сільського господарства необхідні стабільне фінансове забезпечення і гарантування мінімальних доходів. В світі цей інструмент забезпечується страхуванням, але в Україні він ще недостатньо розвинутий.

Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

"Сільське господарство і аграрний сектор на сьогодні є одним із найбільш перспективних і пріоритетних секторів у розвитку української економіки, але зараз Україна перебуває в зоні ризикованого землеробства і, тому майже щороку сільгоспвиробники несуть значні збитки від стихійних явищ. Так, до прикладу у 2016-2017 рр. було втрачено посівів на площі більше 5 тис. га, відповідно недоотримано значного об’єму зернових.

У зв’язку з цим, аграрії потребують механізмів захисту своєї праці. Одним із інструментів мінімізації збитків для сільгоспвиробників може стати агрострахування. Необхідно поступово прививати культуру страхування ризиків на організованому аграрному ринку", - розповіла вона.

"Зараз відбувається процес пошуку тієї моделі агрострахування, яка може бути успішно впроваджена в Україні", - додала Олена Ковальова.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати