10 липня 2019, 11:09

НБУ скасував всі обмеження на вивід дивідендів за кордон

Прес-служба НБУ

Національний банк України скасував усі обмеження на репатріацію дивідендів для покращення інвестиційного клімату, як це було передбачено дорожньою картою з валютної лібералізації.

Читайте також: "Міжнародні резерви України у червні зросли на 1,2 млрд дол. США".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відсьогодні, 10 липня 2019 р., бізнес з іноземним капіталом більше не обмежується лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Українї в розмірі 12 млн євро на місць для однієї юридичної особи.

Як зазначають у НБУ, чергове валютне послаблення не матиме негативних наслідків для макрофінансової стабільності, а репатріація дивідендів загалом не чинить істотного впливу на ринокадже купівля валюти на ці цілі становить близько 4% від загального попиту клієнтів банків на іноземну валюту.

Так, скасування ліміту на репатріацію дивідендів є третім суттєвим валютним послабленням за останні три тижні. У НБУ зазначають, що загалом з початку року вже скасовано понад 30 обмежень на валютному ринку.

Зазначені зміни щодо репатріації дивідендів затверджені Постановою Правління НБУ №91 від 9 липня 2019 р. "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України", яка набуває чинності сьогодні, 10 липня.

Нагадаємо, НБУ уточнив моменти щодо порядку інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати