12 грудня 2017, 13:58

НАЗК запропонувало проект форми звіту для політичних партій

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції запропонувало проект нової форми Звіту політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, проект нової форми Звіту розроблено Департаментом з питань запобігання політичній корупції за участі екcпертів Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) на основі аналізу діючої форми Звіту. Він сприятиме вдосконаленню порядку подачі звітності, узагальненню та спрощенню викладення звітної інформації.

За проектом форми Звіту, усі відомості формуються як зведені відомості єдиного суб’єкта звітування, яким є політична партія, що включає всі її місцеві організації, виборчі фонди політичної партії та місцевих організацій політичної партії, виборчі фонди кандидатів, висунутих політичною партією та її місцевими організаціями. Нова форма звіту міститиме консолідовану інформацію про політичну партію і її місцеві організації, відповідальність за яку лежить на керівнику партії.

Також він містить інформацію, узагальнену у 5 розділах, та зведені дані про рух і залишок коштів на рахунках політичної партії та місцевих організацій політичної партії.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати