Популярні матеріали

12 вересня 2017, 13:40

Найбільший розмір статутного капіталу - 170 млрд гривень

Opendatabot

У приватного підприємства "Валерій Іванов" статутний капітал - 170 млрд гривень. Більший статутний фонд тільки у Кабінету Міністрів України та держави України в його особі.

Про це повідомляє платформа по роботі з відкритими даними Opendatabot.

На даний момент статутний капітал може бути внесений грошима, матеріальними цінностями та предметами інтелектуальної власності (патенти, ноу-хау, торгові марки, промислові зразки).

При цьому, засновники компанії оцінюють своє майно та інтелектуальну власність самостійно. А після - мають право його витрачати.

"Як показує практика розмір статутного капіталу компанії не має на сьогоднішній день ніякого практичного значення при укладанні договору з контрагентом. Більше значення матимуть інші показники, наприклад, репутація компанії, наявність основних засобів і активів, грошовий оборот, показники EBITDA, кількість співробітників.

Компанія зі статутним капіталом в мінімальну заробітну плату може прекрасно працювати і виконувати всі свої зобов'язання або навпаки банк або завод з мільярдним статутним можуть розоритися й припинити виконувати свої зобов'язання", - розповідає адвокат Максим Лазарєв.

Топ компаній по розміру статутного капіталу можна переглянути за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати